E-Ticaret

BTW, müşterilerinize benzersiz bir web alışveriş deneyimi yaşatmak için size özel çözümler geliştirmekte, B2B, B2C, Online pazaryeri çözümleri sunmaktadır.

Başarılı bir e-ticaret sitesinin satış sağlaması ve ziyaretçileri müşteriye dönüştürebilmesi için müşteri odaklı mesajlar, öne çıkan özelliklerin net ifade edilmesi, etkin eylem çağrıları (call to action), kampanyalar, üst ürüne geçiş ya da tamamlayıcı ürün sunumları, etkin arama ve yönlendirmeler, detaylı ürün bilgileri, ürün alternatifleri, güvenli ödeme alt yapısı ve Logo çözümleri başta olmak üzere ERP entegrasyonu bir bütün olarak ele alınmalıdır.

BTW ile tüm bu süreçleri yöneterek verimli bir e-ticaret sitesine sahip olabilir, CRM bakış açısı ile satışlarınıza katkı sağlayıp, 7×24 destek alabilirsiniz.Neler Yapabiliriz ?

İletişimi kolaylaştırmak, iş akışını otomatikleştirme, yüksek hacimli işlemleri yönetmek, kullanıcı yönetimi ve kimlik doğrulama, veri ve içerik yönetimi, alışveriş sepeti uygulamaları ve ödeme ağ geçidi entegrasyonu için uçtan uca e-ticaret çözümleri tasarlamak ve geliştirmek için size yardımcı olabiliriz.


SSL ile Tam Güvenlik

Size Özel Benzersiz Sayfalar

Yaratıcı Kampanyalar Oluşturma

Özel Responsive Tasarım

Barındırma ve Alan adı Kayıt Destekleri

Arama Motoru Optimizasyonu


E-Ticaret Çözümümüz

Hedeflerinize ve gereksinimlerinize dayanarak, size özgü e-ticaret çözümleri sunuyoruz.Ziyaretçilerin ürün ekleyebilecekleri ve değiştirebilecekleri çevrimiçi alışveriş sepeti

Sipariş geçmişi, gönderim durumu, sipariş listesi oluşturma

128 bit SSL Şifreleme güvenli ödeme

Hediye paketi seçeneği ve hediye kartı iletileri

Paypal ve diğer ödeme uygulamarı ile entegrasyon

Hızlı E-Ticaret için sipariş listesi ve tek sayfalık ödeme yapabilme özelliği

Ürün fiyatlandırmasını ve açıklamalarını kolaylıkla ekleyin ve değiştirin

Ürünler için renk ve ağırlık seneçekleri gibi özel özellikler

Stok ve envanter yönetimi

Sales reporting that can be exported to spreadsheet formats

Arama motoru için SEO dostu bağlantılar ve site haritaları ile optimize edilmiştir.

Teklif kuponları, indirim kodları ve hediye sertifikaları
Sizin İle Çalışmak
İçin Sabırsızlanıyoruz


İşlevsellik ve kullanılabilirlik üzerine odaklanarak web siztenizi bir işletme varlığı olarak yönetmenize imkan sağlıyoruz. İçeriğinizi, ziyaretçilerin aradığı bilgiyi kolayca ve sezgisel olarak bulabilecekleri şekilde yayınlayarak keyifli ve üretken bir deneyim elde etmelerini hedefliyoruz…
Projelerimiz

Hedeflerinizi gerçeğe ulaştırmak için web ve mobil teknolojilerde köprüler inşa ediyoruz…


REFERANSLARIMIZ