Hakkımızda

BTW İş Teknolojileri Web Tasarım Yazılım Tic. Ltd. ERP danışmanlık ve projeleri konusunda Pazarın lider firmaları arasında yer alan BTI’ın kardeş firması olarak  faaliyet göstermektedir. BTI tarafından verilen web yazılım ve tasarım hizmetleri, Logo Erp ile entegre portal ve mobil uygulamalar gelen talepler doğrultusunda 2016 yılı itibari ile bağımsız olarak faaliyet gösteren BTW bünyesinde karşılanmaya başlanmıştır.

BTW, BTI’ın dinamikleri çerçevesinde LOGO ERP kullanan firmaların tüm web ihtiyaçlarını karşılarken yeni yapısı ile bağımsız bir platformda firmalara “web’ de verimlilik” sloganı ile faaliyet göstermektedir.

Sektörde Web Tasarım konusunda yüzlerce firma faaliyet gösterirken BTW hem BTI’ın kurumsal yaklaşımını taşımakta hem de mükemelliyetçi bakış açısı ile tasarımın yanı sıra firmalara sadece ziyaretçi kazandırmayı değil müşteri kazandırmayı hedefleyerek farklılaşmaktadır. Gelişen teknolojileri, web trendleri, pazaralama stratejilerini ve hatta CRM bilgisini bir araya getirerek BTW  firmalara verimlilik kazandırmaktadır.

BTW web tasarım, e-ticaret, yazılım geliştirme, mobil uygulama, hosting hizmeti, sosyal medya danışmanlığı, SEO, Lead generation ve Bilişim Sistemleri Outsource hizmeti vermektedir.


Projenize Başlamak İçin Hazırız

Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.


TEKLİF İSTEYİN !