SEM HİZMETİ
Search Engine Marketing (SEM) – Arama motorlarında (Google, Yandex, Bing, Yahoo) reklam yayınlayarak üst sıralarda olmayı amaçlayan bir dijital pazarlama stratejisidir. Geri dönüşü kolaylıkla ve hızla raporlanabilen, ekonomik, müşteri potansiyelinizi artırabilecek etkin bir reklam stratejisi olan SEM konusunda BTW danışmanları size destek olmaktadır.
Firmanızın ya da markanızın arama motorlarında üst sırada yer almasını ya da hedef kitlenizin etkin bir şekilde görüntülemesini istiyorsanız hem SEO hem SEM birlikte kullanarak verimliliğinizi artırabilirsiniz. Günümüzde dijital pazarlama vazgeçilmez olurken stratejinizi en doğru ve en etkin şekilde uygulayabilmeniz için doğru danışmanlığa ihtiyacınız olacaktır.

Prestijinizi artırmak, artan müşteri sadakati, yeni müşterilere ulaşmak, kampanyanızı duyurmak gibi farklı hedefler için farklı stratejiler uygulamalısınız.
Mecralar arasında ancak hedef ve ihtiyacınız doğrultusunda doğru bir karma ile bütçenizi verimliliğe çevirebilirsiniz. Google, Yandex, Bing, Yahoo arama motorlarından hangisinde reklam vereceğiniz, Google Adwords ya da Facebook ads’den en çok hangisine yatırım yapacağınız, veya hangi sosyal medya uygulamasında yoğun olarak yer alacağınızı bir uzman aracaılığı ile belirlemek gerekmektedir.

Sosyal Medya, SEO/SEM gibi konularda uzman ekibimiz kurumsal yaklaşımı ile size bu süreçte verimlilik için tam destek vermektedir.